Dřezová baterie Franke FP 0098.901 Centro Matná černá
Dřezová baterie Franke FP 0098.901 Centro Matná černá
baterie s výsuvnou koncovkou, povrchová úprava Matná černá, výška 278 mm Více
8 929 Kč
Kód produktu: 115.0621.592
Doprava a platba
Kód produktu: 115.0621.592
Doprava a platba
- Páková dřezová baterie Franke
- Směšovací, tlaková
- Výsuvná koncovka s perlátorem
- Povrchová úprava: Matná černá
- Výška: 278 mm
- Otočná o 120o
- Laminární průtok vody - křišťálově čistý proud
- Průtok vody 9 l/min. (3 bar)
- 2 polohy páčky - 50% úspora teplé vody
Co najdete v balení
- Dřezová baterie Franke
- Připojovací hadičky 45 cm
- Opletená hadice 160 cm
- Kompletní montážní materiál a návod na montáž
Dřezové baterie Franke jsou vybaveny keramickými kartušemi a jsou vyráběny pomocí nejmodernějších technologií, které zajišťují precizní kvalitu a dlouhou životnost kuchyňských baterií Franke.
Parametry
| Barevný odstín | Černé odstíny |
|---|---|
| Barva | Černá matná, Černá matná, Černá matná |
| Povrch baterie | Granit |
| Typ baterie | Páková, Se sprchou, Stojánková |
| Výška baterie | 237 mm |
| Značka | Franke |
| Kategorie | Dřezy |
| Montáž baterie | Stojánková |
| Ovládání baterie | Páková |
| Funkce baterie | S výsuvnou koncovkou |
| Typ připojení | Tlaková |
| Průměr montážního otvoru | 35 mm |
| Tvar ramínka | Rovné |
| Otáčení ramínka | 120 ° |
| Průtok vody (3 bar) | 9 l/min |
| Délka připojovacích hadiček | 450 mm |
| Připojovací hadičky | 3/8 " |














