DOPRAVA ZDARMA PRO OBJEDNÁVKY NAD 2 000 KČ

Digestoře

Vítejte v naší exkluzivní sekci digestoří, kde nabízíme špičkové řešení pro každou moderní kuchyni. Digestoře Franke nejsou jen praktickým doplňkem, ale stávají se centrálním prvkem designu vaší kuchyně. V naší nabídce naleznete širokou škálu odsavačů par, které jsou nejen funkční, ale i esteticky přitažlivé, aby dokonale ladily s vaším interiérem.

Naše digestoře do kuchyně jsou vybaveny nejnovějšími technologiemi, které zajišťují efektivní odstranění všech kuchyňských výparů, zápachů a mastnoty. Díky pokročilým filtrům a tichému chodu jsou naše kuchyňské odsavače ideální volbou pro každého, kdo hledá kombinaci funkčnosti a stylu.

Věříme, že každá kuchyně si zaslouží nejlepší. Proto jsme pečlivě vybrali širokou paletu digestoří, které splňují různé potřeby a preference. Ať už hledáte tradiční odsavač par nebo moderní digestoř s pokročilými funkcemi, jako je dotykové ovládání nebo integrované osvětlení, máme pro vás to pravé.

Odsavače par Franke jsou navrženy tak, aby byly snadno instalovatelné a uživatelsky přívětivé. S našimi produkty získáte nejen kvalitní odsavač, ale také spolehlivého partnera, který udrží vaši kuchyni čistou a svěží.

Prozkoumejte naši rozmanitou nabídku a objevte digestoř, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám a stylu. S námi je vaše kuchyně nejen funkční, ale i vizuálně působivá. Vítejte v budoucnosti kuchyňské elegance s výrobky Franke.

Rychlé info Doprava zdarma + Dárek
Odsavač par Franke FVMY AH BK F90

Odsavač par Franke FVMY AH BK F90

Skladem
47 420 Kč
Komínový odsavač par, Energetická třída A+, šířka 90 cm, provedení Černé sklo, maximální hlučnost 69 db, výkon 800 m3/hodinu