Nerezový dřez Franke BCX 610-51
Nerezový dřez Franke BCX 610-51
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon pro úsporu místa, příchytky ke dřezu) Více
Spodní skříňka od 600 mm, hloubka dřezu 200 mm, rozměr dřezu 510 x 510 mm
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon pro úsporu místa, příchytky ke dřezu) Více
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon pro úsporu místa, příchytky ke dřezu) Více
4 469 Kč
Kód produktu: 101.0698.010
Doprava a platba
Kód produktu: 101.0698.010
Doprava a platba
Nerezový dřez Franke Bell BCX 610-51 je vyroben z vysoce kvalitní chromniklové nerezové oceli 18/10 (AISI 304).
Vlastnosti produktu
- Vhodný pro skříňku od: šířky 600 mm (vnější rozměr skříňky)
- Rozměr dřezu: 510 x 510 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 455 x 380 mm
- Hloubka dřezu: 200 mm
- Dřezová výpusť: 3 1/2 se sítkovým ventilem
- Ovládání výpusti: Manuální, zatlačením či pozvednutím sítka
- Možnost přiobjednat excentrické ovládání výpusti včetně otvoru pro ovládání
- Výřez do pracovní desky: 488 x 488 mm
- Typ montáže: Horní montáž
- Orientace dřezu: Dle zobrazení
- Otvor pro baterii zhotoven
- Dřez je vhodný k připojení kuchyňského drtiče odpadu
Co najdete v balení
- Nerezový dřez Franke
- Kompletní sítkový ventil se sifonem pro úsporu místa, včetně přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky a těsnění
- Návod na montáž
Parametry
| Šířka skříňky od | 600 mm |
|---|---|
| Materiál dřezu | Nerez |
| Rozměr dřezu - Šířka | 510 mm |
| Rozměr dřezu - Výška | 510 mm |
| Hloubka dřezu v mm | 200 mm |
| Typ montáže | Horní |
| Vytvořený otvor pro baterii | Ano |
| Orientace dřezu | Nerozlišuje se |
| Dřezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Franke |
| Typ dřezu | Jednodřez |
| Typ ovládání výpusti | Manuální |
Július K. Ověřená recenze
hvězda 1hvězda 2hvězda 3hvězda 4hvězda 5
Počet hvězdiček je 5 z 5
KladyHlbka
ZáporyNeviem
Ověřená recenze od zákazníka, který produkt zakoupil.













