Set Franke MRX 210/610-40 Nerez + baterie Franke FN 0147 Chrom
{"savings":"1052 Kč","items":[{"url":"https://www.franke-drezy.cz/p/nerezovy-drez-franke-mrx-210-610-40-nerez","image_url":"https://drezy.s22.cdn-upgates.com/2/26867fad443d55-32154-2-nerezovy-drez-franke-mrx-210-610-40-nerez.jpg","name":"Nerezový dřez Franke MRX 210/610-40 Nerez"},{"url":"https://www.franke-drezy.cz/p/drezova-baterie-franke-fn-0147-chrom","image_url":"https://drezy.s22.cdn-upgates.com/t/t6867faf707e1c-31875-drezova-baterie-franke-fn-0147-chrom.jpg","name":"Dřezová baterie Franke FN 0147 Chrom"}]}
Set Franke MRX 210/610-40 Nerez + baterie Franke FN 0147 Chrom
hloubka dřezu 180 mm, rozměr dřezu 440 mm x 440 mm, spodní skříňka od 450 mm Více
16 698 Kč
Kód produktu: 127.0539.540_115.0154.298
Doprava a platba
Kód produktu: 127.0539.540_115.0154.298
Doprava a platba
Nerezový dřez Franke MRX 210/610-40 Nerez
Nerezový dřez Franke MRX 210/610-40 je vyroben z vysoce kvalitní chromniklové nerezové oceli 18/10 (AISI 304).
Vlastnosti produktu
- Vhodný pro skříňku od: šířky 500 mm (vnější rozměr skříňky)
- Rozměr dřezu: 440 x 440 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 400 x 400 mm
- Hloubka dřezu: 180 mm
- Dřezová výpusť: 3 1/2 se sítkovým ventilem
- Ovládání výpusti: Manuální, zatlačením či pozvednutím sítka
- Výřez do pracovní desky: Dle šablony
- Typ montáže: Horní montáž - plochý okraj dřezu nebo do roviny s pracovní deskou
- Orientace dřezu: Dle zobrazení
- Dřez je vhodný k připojení kuchyňského drtiče odpadu
Co najdete v balení
- Nerezový dřez Franke
- Kompletní sítkový ventil se sifonem pro úsporu místa, včetně přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky Fastfix
- V balení není těsnění, používá se silikon
- Návod na montáž
Dřezová baterie Franke FN 0147 Chrom
- Kuchyňská dřezová baterie
- Směšovací, tlaková
- Povrchová úprava: Chrom
- Výsuvná koncovka osazená perlátorem
- Výška: 302 mm
- Otočná o 360o
- Průtok vody 10 l/min. (3 bar)
Co najdete v balení
- Dřezová baterie Franke
- Připojovací hadičky 45 cm
- Opletená sprchová hadice 150 cm
- Kompletní montážní materiál a návod na montáž
Dřezové baterie Franke jsou vybaveny keramickými kartušemi a jsou vyráběny pomocí nejmodernějších technologií, které zajišťují precizní kvalitu a dlouhou životnost kuchyňských baterií Franke.
Parametry
| Šířka skříňky od | 450 mm |
|---|---|
| Rozměr dřezu - Šířka | 440 mm |
| Rozměr dřezu - Výška | 440 mm |
| Hloubka dřezu v mm | 180 mm |
| Typ montáže | Do roviny s deskou, Horní |
| Orientace dřezu | Nerozlišuje se |
| Dřezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Franke |
| Typ ovládání výpusti | Manuální |









