Nerezový dřez Franke NEX 620 Nerez
Nerezový dřez Franke NEX 620 Nerez
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon pro úsporu místa, příchytky ke dřezu) Více
Spodní skříňka od 800 mm, hloubka dřezu 200 mm, rozměr dřezu 860 x 510 mm
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon pro úsporu místa, příchytky ke dřezu) Více
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon pro úsporu místa, příchytky ke dřezu) Více
8 059 Kč
Kód produktu: 101.0120.273
Doprava a platba
Kód produktu: 101.0120.273
Doprava a platba
Nerezový dřez Franke NEX 620 je vyroben z vysoce kvalitní chromniklové nerezové oceli 18/10 (AISI 304).
Vlastnosti produktu
- Vhodný pro skříňku od: šířky 800 mm (vnější rozměr skříňky)
- Rozměr dřezu: 860 x 510 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 360 x 420 mm
- Hloubka dřezu: 200 mm
- Dřezová výpusť: 3 1/2 se sítkovým ventilem
- Ovládání výpusti: Manuální, zatlačením či pozvednutím sítka
- Výřez do pracovní desky: 840 x 490 mm
- Typ montáže: Horní montáž
- Orientace dřezu: Dle zobrazení
- Otvor pro baterii 35 mm
- Dřez je vhodný k připojení kuchyňského drtiče odpadu
Co najdete v balení
- Nerezový dřez Franke
- Kompletní sítkový ventil se sifonem pro úsporu místa, včetně přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky a těsnění
- Návod na montáž
Parametry
| Šířka skříňky od | 800 mm |
|---|---|
| Materiál dřezu | Nerez |
| Rozměr dřezu - Šířka | 860 mm |
| Rozměr dřezu - Výška | 510 mm |
| Hloubka dřezu v mm | 200 mm |
| Typ montáže | Horní |
| Vytvořený otvor pro baterii | Ano |
| Orientace dřezu | Nerozlišuje se |
| Dřezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Franke |
| Typ dřezu | Dvojdřez |
| Typ ovládání výpusti | Manuální |



















