Dřezová baterie Franke FC 3791.502 ATLAS NEO Černá
Dřezová baterie Franke FC 3791.502 ATLAS NEO Černá
baterie s vytahovací koncovkou, povrchová úprava Černá, výška 297 mm Více
8 929 Kč
Kód produktu: 115.0550.427
Doprava a platba
Kód produktu: 115.0550.427
Doprava a platba
- Dřezová baterie Franke
- Směšovací, tlaková
- Výsuvná koncovka s perlátorem
- Povrchová úprava: Černá PVD coating
- Výška: 297 mm
- Otočná o 180o
- Průtok vody 9,7 l/min. (3 bar)
- Laminární průtok vody - křišťálově čistý proud
- Není vhodná pro montáž do nerezových dřezů, doporučujeme montáž do granitových dřezů nebo přímo do pracovní desky
Co najdete v balení
- Dřezová baterie Franke
- Připojovací hadičky 45 cm
- Opletená sprchová hadice 150 cm
- Kompletní montážní materiál a návod na montáž
Dřezové baterie Franke jsou vybaveny keramickými kartušemi a jsou vyráběny pomocí nejmodernějších technologií, které zajišťují precizní kvalitu a dlouhou životnost kuchyňských baterií Franke.
Parametry
| Barevný odstín | Černé odstíny |
|---|---|
| Barva | černá, Černá |
| Povrch baterie | PVD |
| Typ baterie | Páková, Stojánková, S výsuvnou koncovkou |
| Výška baterie | 297 mm |
| Značka | Franke |
| Montáž baterie | Stojánková |
| Ovládání baterie | Páková |
| Funkce baterie | S výsuvnou koncovkou |
| Typ připojení | Tlaková |
| Průměr montážního otvoru | 35 mm |
| Tvar ramínka | Do tvaru L |
| Otáčení ramínka | 180 ° |
| Průtok vody (3 bar) | 9.7 l/min |
| Délka připojovacích hadiček | 450 mm |
| Délka sprchové hadice | 150 cm |
| Připojovací hadičky | 3/8 " |
























