Dřezová baterie Franke FC 6051.901 Lina Matná černá
Dřezová baterie Franke FC 6051.901 Lina Matná černá
baterie s cýsuvnou koncovkou, povrchová úprava Matná černá, výška 360 mm Více
4 469 Kč
Kód produktu: 115.0626.053
Doprava a platba
Kód produktu: 115.0626.053
Doprava a platba
- Oblíbená dřezová baterie Franke
- Směšovací, tlaková
- Výsuvná koncovka osazená perlátorem
- Povrchová úprava: Matná černá
- Výška: 360 mm
- Otočná o 150o
- Průtok vody9,3 l/min. (3 bar)
Co najdete v balení
- Dřezová baterie Franke
- Připojovací hadičky 45 cm
- Opletená sprchová hadice 150 cm
- Kompletní montážní materiál a návod na montáž
Dřezové baterie Franke jsou vybaveny keramickými kartušemi a jsou vyráběny pomocí nejmodernějších technologií, které zajišťují precizní kvalitu a dlouhou životnost kuchyňských baterií Franke.
Parametry
| Barevný odstín | Černé odstíny |
|---|---|
| Barva | Černá matná, Černá matná, Černá matná |
| Povrch baterie | Granit |
| Typ baterie | Páková, Stojánková, S výsuvnou koncovkou |
| Výška baterie | 360 mm |
| Značka | Franke |
| Kategorie | Dřezy |
| Montáž baterie | Stojánková |
| Ovládání baterie | Páková |
| Funkce baterie | S výsuvnou koncovkou |
| Typ připojení | Tlaková |
| Průměr montážního otvoru | 35 mm |
| Tvar ramínka | Oblé do tvaru U |
| Otáčení ramínka | 150 ° |
| Průtok vody (3 bar) | 8.2 l/min |
| Délka připojovacích hadiček | 450 mm |
| Délka sprchové hadice | 150 cm |
| Připojovací hadičky | 3/8 " |










