Franke FS 3235.435 Lina Smart Matná černá
Franke FS 3235.435 Lina Smart Matná černá
Dřezová baterie s výsuvnou koncovkou, povrchová úprava Matná černá, výška 285 mm. Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci baterie. Více
5 119 Kč
Kód produktu: 115.0712.435
Doprava a platba
Kód produktu: 115.0712.435
Doprava a platba
- Kuchyňská tlaková baterie
- Výsuvná koncovka osazená perlátorem
- Povrchová úprava: Matná černá
- Výška: 285 mm
- Otočná o 360o
- Průtok vody 7,2 l/min. (3 bar)
Co najdete v balení
- Dřezová baterie Franke
- Připojovací hadičky 47 cm
- Opletená sprchová hadice 150 cm
- Kompletní montážní materiál a návod na montáž
Dřezové baterie Franke jsou vybaveny keramickými kartušemi a jsou vyráběny pomocí nejmodernějších technologií, které zajišťují precizní kvalitu a dlouhou životnost kuchyňských baterií Franke.
Parametry
| Barevný odstín | Černé odstíny |
|---|---|
| Barva | Černá matná, Černá matná, Černá matná |
| Povrch baterie | Granit |
| Typ baterie | Páková, Stojánková, S výsuvnou koncovkou |
| Výška baterie | 285 mm |
| Značka | Franke |
| Montáž baterie | Stojánková |
| Ovládání baterie | Páková |
| Funkce baterie | S výsuvnou koncovkou |
| Typ připojení | Tlaková |
| Průměr montážního otvoru | 35 mm |
| Tvar ramínka | Do tvaru L |
| Otáčení ramínka | 360 ° |
| Průtok vody (3 bar) | 7.2 l/min |
| Délka připojovacích hadiček | 450 mm |
| Délka sprchové hadice | 150 cm |
| Připojovací hadičky | 3/8 " |





















