Nerezový dřez Franke BCX 211-86/2 Nerez
Nerezový dřez Franke BCX 211-86/2 Nerez
- Vhodný pro skříňku od 600 mm mm
- Rozměr: 860 x 480 mm | Hloubka: 200 mm
- Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu)
Více
- Vhodný pro skříňku od 600 mm mm
- Rozměr: 860 x 480 mm | Hloubka: 200 mm
- Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu)
Více
5 339 Kč
Kód produktu: P-15919
Doprava a platba
Kód produktu: P-15919
Doprava a platba
Nerezový dřez s odkapem je vyrobený z Kavlitní nerezové oceli s potravinářskou atestací. Je vhodný pro kuchyně bez myčky, díky velmi prostorné vaně se v něm pohodlně umývají i větší hrnce a plechy na pečení.
📐 Vlastnosti produktu
- Vhodný pro skříňku od: šířky 600 mm (vnější rozměr skříňky)
- Rozměr dřezu: 860 x 480 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 420 x 415 mm
- Hloubka dřezu: 200 mm
- Dřezová výpusť: 3 1/2"
- Ovládání výpusti: Manuální - zatlačením či povytažením sítka
- Výřez do pracovní desky: 840 x 460 mm
- Typ montáže: Horní na pracovní desku, díky nízkému profilu přesahuje pouze o tloušťku materiálu. Druhou možností je i montáž do roviny s pracovní deskou.
- Orientace dřezu: Levý dřez
- Otvor pro baterii: Ano, je vytvořen otvor o průměru 35 mm
- Dřez je vhodný k připojení kuchyňského drtiče odpadu
📦 Co najdete v balení
- Nerezový dřez Franke
- Kompletní sítkový ventil se sifonem pro úsporu místa, včetně přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky
- Návod na montáž
Parametry
| Šířka skříňky od | 600 mm |
|---|---|
| Materiál dřezu | Nerez |
| Povrch nerezu | Broušená nerez |
| Rozměr dřezu - Šířka | 860 |
| Rozměr dřezu - Výška | 480 |
| Hloubka dřezu v mm | 200 |
| Typ montáže | Do roviny s deskou, Horní |
| Velikost dřezové vany | 420 x 415 mm |
| Vytvořený otvor pro baterii | Ano |
| Možnost připojení drtiče | Ano |
| Orientace dřezu | Levý dřez |
| Dřezová výpusť | 3 1/2" |
| Velikost dřezu | Velký dřez |
| Typ dřezu | S odkapem |
| Rozměr dřezu | 860 x 480 mm |
| Rozměr výřezu | 840 x 460 mm |
| Typ ovládání výpusti | Manuální |

























