Nerezový dřez Franke FLN 611-62/44 Nerez
Nerezový dřez Franke FLN 611-62/44 Nerez
- Vhodný pro skříňku od 450 mm
- Rozměr: 620 x 435 | Hloubka: 150 mm
- Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu)
- Vhodný pro skříňku od 450 mm
- Rozměr: 620 x 435 | Hloubka: 150 mm
- Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu)
2 609 Kč
Kód produktu: P-15913
Doprava a platba
Kód produktu: P-15913
Doprava a platba
📐 Technické parametry
- Vhodný pro skříňku od: šířky 450 mm (vnější rozměr skříňky)
- Rozměr dřezu: 620 x 435 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 340 x 370 mm
- Hloubka dřezu: 150 mm
- Dřezová výpusť: 3 1/2"
- Ovládání výpusti: Manuální
- Výřez do pracovní desky: 600 x 415 mm
- Typ montáže: Horní
- Orientace dřezu: Oboustranné provedení
- Otvor pro baterii: Vytvoříme dle požadavku
- Možnost instalace drtiče odpadu: Ne
📦 Co najdete v balení
- Nerezový dřez Franke
- Kompletní sítkový ventil se sifonem pro úsporu místa, včetně přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky a těsnění
- Návod na montáž
Parametry
| Šířka skříňky od | 450 mm |
|---|---|
| Materiál dřezu | Nerez |
| Povrch nerezu | Hladký nerez |
| Rozměr dřezu - Šířka | 620 |
| Rozměr dřezu - Výška | 435 |
| Hloubka dřezu v mm | 150 |
| Typ montáže | Horní |
| Velikost dřezové vany | 340 x 370 mm |
| Vytvořený otvor pro baterii | Vytvoříme dle požadavku |
| Možnost připojení drtiče | Ne |
| Orientace dřezu | Oboustranné provedení |
| Dřezová výpusť | 3 1/2" |
| Typ dřezu | S odkapem |
| Rozměr dřezu | 620 x 435 mm |
| Rozměr výřezu | 600 x 415 mm |
| Typ ovládání výpusti | Manuální |












