Nerezový dřez Franke LLL 611/7 Nerez - Tkaná struktura
Nerezový dřez Franke LLL 611/7 Nerez - Tkaná struktura
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon pro úsporu místa, příchytky ke dřezu) Více
Spodní skříňka od 450 mm, hloubka dřezu 185 mm, rozměr dřezu 790 x 500 mm
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon pro úsporu místa, příchytky ke dřezu) Více
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon pro úsporu místa, příchytky ke dřezu) Více
5 339 Kč
Kód produktu: 101.0120.184
Doprava a platba
Kód produktu: 101.0120.184
Doprava a platba
Nerezový dřez Franke LLL 611 je vyroben z vysoce kvalitní chromniklové nerezové oceli 18/10 (AISI 304). Strukturovaný povrch dřezu.
Vlastnosti produktu
- Vhodný pro skříňku od: šířky 450 mm (vnější rozměr skříňky)
- Rozměr dřezu: 790 x 500 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 340 x 400 mm
- Hloubka dřezu: 185 mm
- Dřezová výpusť: 3 1/2 se sítkovým ventilem
- Ovládání výpusti: Manuální, zatlačením či pozvednutím sítka
- Možnost přiobjednat excentrické ovládání výpusti včetně otvoru pro ovládání
- Výřez do pracovní desky: 770 x 480 mm
- Typ montáže: Horní montáž
- Orientace dřezu: Levá varianta
- Otvor pro baterii 35 mm
- Dřez je vhodný k připojení kuchyňského drtiče odpadu
Co najdete v balení
- Nerezový dřez Franke
- Kompletní sítkový ventil se sifonem pro úsporu místa, včetně přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky a těsnění
- Návod na montáž
Parametry
| Šířka skříňky od | 450 mm |
|---|---|
| Materiál dřezu | Nerez |
| Povrch nerezu | Tkaná struktura |
| Rozměr dřezu - Šířka | 790 mm |
| Rozměr dřezu - Výška | 500 mm |
| Hloubka dřezu v mm | 185 mm |
| Typ montáže | Horní |
| Vytvořený otvor pro baterii | Ano |
| Orientace dřezu | Levý |
| Dřezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Franke |
| Typ dřezu | S odkapem |
| Typ ovládání výpusti | Manuální |

























