Nerezový dřez Franke EFN 620-78
Nerezový dřez Franke EFN 620-78
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon pro úsporu místa, příchytky ke dřezu) Více
Spodní skříňka od 800 mm, hloubka dřezu 150 mm, rozměr dřezu 780 x 475 mm
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon pro úsporu místa, příchytky ke dřezu) Více
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon pro úsporu místa, příchytky ke dřezu) Více
4 679 Kč
Kód produktu: 101.0120.102
Doprava a platba
Kód produktu: 101.0120.102
Doprava a platba
Nerezový dřez Franke EFN 620-78 je vyroben z vysoce kvalitní chromniklové nerezové oceli 18/10 (AISI 304).
Vlastnosti produktu
- Vhodný pro skříňku od: šířky 800 mm (vnější rozměr skříňky)
- Rozměr dřezu: 780 x 475 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 335 x 395 mm
- Hloubka dřezu: 150 mm
- Dřezová výpusť: 3 1/2 se sítkovým ventilem
- Ovládání výpusti: Manuální, zatlačením či pozvednutím sítka
- Možnost přiobjednat excentrické ovládání výpusti včetně otvoru pro ovládání
- Výřez do pracovní desky: 760 x 455 mm
- Typ montáže: Horní montáž
- Orientace dřezu: Dle zobrazení
- Otvor pro baterii vytvoříme dle požadavku
- Dřez je vhodný k připojení kuchyňského drtiče odpadu
Co najdete v balení
- Nerezový dřez Franke
- Kompletní sítkový ventil se sifonem pro úsporu místa, včetně přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky a těsnění
- Návod na montáž
Parametry
| Šířka skříňky od | 800 mm |
|---|---|
| Materiál dřezu | Nerez |
| Rozměr dřezu - Šířka | 780 mm |
| Rozměr dřezu - Výška | 475 mm |
| Hloubka dřezu v mm | 150 mm |
| Typ montáže | Horní |
| Vytvořený otvor pro baterii | Vytvoříme dle požadavku |
| Orientace dřezu | Nerozlišuje se |
| Dřezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Franke |
| Typ dřezu | Dvojdřez |
| Typ ovládání výpusti | Manuální |














