Nerezový dřez Franke SKN 610-37/44 Nerez
Nerezový dřez Franke SKN 610-37/44 Nerez
- Vhodný pro skříňku od 450 mm
- Rozměr: 455 x 435 | Hloubka: 150 mm
- Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu)
- Vhodný pro skříňku od 450 mm
- Rozměr: 455 x 435 | Hloubka: 150 mm
- Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu)
2 179 Kč
Kód produktu: P-15921
Doprava a platba
Kód produktu: P-15921
Doprava a platba
Nerezový dřez bez odkapu vhodný pro skříňku od 450 mm. Ideální do menších kuchyní, kde je třeba šetřit místem.
📐 Technické parametry
- Vhodný pro skříňku od: šířky 450 mm (vnější rozměr skříňky)
- Rozměr dřezu: 455 x 435 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 370 x 340 mm
- Hloubka dřezu: 150 mm
- Dřezová výpusť: 3 1/2"
- Ovládání výpusti: Manuální
- Výřez do pracovní desky: 435 x 415
- Typ montáže: Horní
- Orientace dřezu: Dle zobrazení
- Otvor pro baterii: Vytvoříme dle požadavku
- Možnost instalace drtiče odpadu: Ano
📦 Co najdete v balení
- Nerezový dřez Franke
- Kompletní sítkový ventil se sifonem pro úsporu místa, včetně přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky a těsnění
- Návod na montáž
Parametry
| Šířka skříňky od | 450 mm |
|---|---|
| Materiál dřezu | Nerez |
| Povrch nerezu | Hladký nerez |
| Rozměr dřezu - Šířka | 455 |
| Rozměr dřezu - Výška | 435 |
| Hloubka dřezu v mm | 150 |
| Typ montáže | Horní |
| Velikost dřezové vany | 370 x 340 mm |
| Vytvořený otvor pro baterii | Vytvoříme dle požadavku |
| Možnost připojení drtiče | Ano |
| Orientace dřezu | Dle zobrazení |
| Dřezová výpusť | 3 1/2" |
| Velikost dřezu | Malý dřez |
| Typ dřezu | Jednodřez |
| Rozměr dřezu | 455 x 435 mm |
| Rozměr výřezu | 435 x 415 mm |
| Typ ovládání výpusti | Manuální |




