Set Franke BXX 210/110-45 Nerez + baterie Franke FC 3834 ATLAS NEO Nerez
{"savings":"1158 Kč","items":[{"url":"https://www.franke-drezy.cz/p/nerezovy-drez-franke-bxx-210-110-45-nerez","image_url":"https://drezy.s22.cdn-upgates.com/k/k6867fad2f3dc6-33237-2-nerezovy-drez-franke-bxx-210-110-45-nerez.jpg","name":"Nerezový dřez Franke BXX 210/110-45 Nerez"},{"url":"https://www.franke-drezy.cz/p/drezova-baterie-franke-fc-3834-501-atlas-neo-nerez","image_url":"https://drezy.s22.cdn-upgates.com/3/36867fb09d7128-32091-drezova-baterie-franke-fc-3834-501-atlas-neo-nerez.jpg","name":"Dřezová baterie Franke FC 3834.501 Atlas Neo nerez"}]}
Set Franke BXX 210/110-45 Nerez + baterie Franke FC 3834 ATLAS NEO Nerez
hloubka dřezu 200 mm, rozměr dřezu 490 mm x 450 mm, spodní skříňka od 600 mm Více
18 392 Kč
Kód produktu: 127.0395.014_115.0521.435
Doprava a platba
Kód produktu: 127.0395.014_115.0521.435
Doprava a platba
Nerezový dřez Franke BXX 210/110-45 Nerez
Nerezový dřez Franke BXX 210/110-45 je vyroben z vysoce kvalitní chromniklové nerezové oceli 18/10 (AISI 304).
Vlastnosti produktu
- Vhodný pro skříňku od: šířky 500 mm (vnější rozměr skříňky)
- Rozměr dřezu: 490 x 500 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 450 x 410 mm
- Hloubka dřezu: 200 mm
- Dřezová výpusť: 3 1/2 se sítkovým ventilem
- Ovládání výpusti: Manuální, zatlačením či pozvednutím sítka
- Možnost přiojednat excentrické ovládání výpusti
- Výřez do pracovní desky: 460 x 420 mm
- Typ montáže: Horní montáž - plochý okraj dřezu nebo montáž do roviny s pracovní deskou, spodní montáž
- Orientace dřezu: Dle zobrazení
- Dřez je vhodný k připojení kuchyňského drtiče odpadu
Co najdete v balení
- Nerezový dřez Franke
- Kompletní sítkový ventil se sifonem pro úsporu místa, včetně přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky Fastfix
- V balení není těsnění, používá se silikon
- Návod na montáž
Dřezová baterie Franke FC 3834.501 Atlas Neo nerez
- Dřezová baterie Franke
- Směšovací, tlaková
- Povrchová úprava: Celonerez
- Výška: 297 mm
- Otočná o 180o
- Průtok vody 12,2 l/min. (3 bar)
- Laminární průtok vody - křišťálově čistý proud
- Není vhodná pro montáž do nerezových dřezů, doporučujeme montáž do granitových dřezů nebo přímo do pracovní desky
Co najdete v balení
- Dřezová baterie Franke
- Připojovací hadičky 45 cm
- Kompletní montážní materiál a návod na montáž
Dřezové baterie Franke jsou vybaveny keramickými kartušemi a jsou vyráběny pomocí nejmodernějších technologií, které zajišťují precizní kvalitu a dlouhou životnost kuchyňských baterií Franke.
Parametry
| Šířka skříňky od | 600 mm |
|---|---|
| Rozměr dřezu - Šířka | 490 mm |
| Rozměr dřezu - Výška | 450 mm |
| Hloubka dřezu v mm | 200 mm |
| Typ montáže | Do roviny s deskou, Horní, Spodní |
| Orientace dřezu | Nerozlišuje se |
| Dřezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Franke |
| Typ ovládání výpusti | Manuální |




















