Nerezový dřez Franke NEX 651/2
Nerezový dřez Franke NEX 651/2
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon pro úsporu místa, příchytky ke dřezu) Více
Spodní skříňka od 600 mm, hloubka dřezu 200 mm, rozměr dřezu 1000 x 510 mm
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon pro úsporu místa, příchytky ke dřezu) Více
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon pro úsporu místa, příchytky ke dřezu) Více
7 949 Kč
Kód produktu: 101.0120.275
Doprava a platba
Kód produktu: 101.0120.275
Doprava a platba
Nerezový dřez Franke NEX 651/2 je vyroben z vysoce kvalitní chromniklové nerezové oceli 18/10 (AISI 304). Odkapávací plocha vpravo.
Vlastnosti produktu
- Vhodný pro skříňku od: šířky 600 mm (vnější rozměr skříňky)
- Rozměr dřezu: 1000 x 510 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 360 x 420 mm
- Hloubka dřezu: 200 mm
- Dřezová výpusť: 3 1/2 se sítkovým ventilem
- Ovládání výpusti: Manuální, zatlačením či pozvednutím sítka
- Výřez do pracovní desky: 980 x 490 mm
- Typ montáže: Horní montáž
- Orientace dřezu: Levá varianta
- Otvor pro baterii 35 mm
- Možnost přiobjednání excentrického ovládání výpusti a otvoru pro ovládání
- Dřez je vhodný k připojení kuchyňského drtiče odpadu
Co najdete v balení
- Nerezový dřez Franke
- Kompletní sítkový ventil se sifonem pro úsporu místa, včetně přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky a těsnění
- Návod na montáž
Parametry
| Šířka skříňky od | 600 mm |
|---|---|
| Materiál dřezu | Nerez |
| Rozměr dřezu - Šířka | 1000 mm |
| Rozměr dřezu - Výška | 510 mm |
| Hloubka dřezu v mm | 200 mm |
| Typ montáže | Horní |
| Vytvořený otvor pro baterii | Ano |
| Orientace dřezu | Levý |
| Dřezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Franke |
| Typ dřezu | S vaničkou a odkapem |
| Typ ovládání výpusti | Manuální |


















