Nerezový dřez Franke BXX PRO 210/110-50 nerez
Nerezový dřez Franke BXX PRO 210/110-50 nerez
- Nerezový jednodřez značky Franke v provedení broušená nerez nabízí flexibilní možnosti montáže a hlubokou vanu pro pohodlné mytí. Je určen pro instalaci do skříňky od šířky 600 mm a disponuje moderním ovládáním výpusti Easy Click.
- Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu)
- Nerezový jednodřez značky Franke v provedení broušená nerez nabízí flexibilní možnosti montáže a hlubokou vanu pro pohodlné mytí. Je určen pro instalaci do skříňky od šířky 600 mm a disponuje moderním ovládáním výpusti Easy Click.
- Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu)
13 390 Kč
Kód produktu: P-15743
Doprava a platba
Kód produktu: P-15743
Doprava a platba
Parametry
| Šířka skříňky od | 600 mm |
|---|---|
| Materiál dřezu | Nerez |
| Povrch nerezu | Broušená nerez |
| Rozměr dřezu - Šířka | 530 mm |
| Rozměr dřezu - Výška | 440 mm |
| Hloubka dřezu v mm | 200 mm |
| Typ montáže | Do roviny s deskou, Horní, Spodní |
| Velikost dřezové vany | 500 x 410 mm |
| Vytvořený otvor pro baterii | Nevytváří se |
| Možnost připojení drtiče | Ano |
| Orientace dřezu | Dle zobrazení |
| Dřezová výpusť | 3 1/2" |
| Velikost dřezu | Velký dřez |
| Typ dřezu | Jednodřez |
| Rozměr dřezu | 530 x 440 mm |
| Rozměr výřezu | Dle typu montáže mm |
| Typ ovládání výpusti | Easy Click |














